Aktualności

System WiFi-Spot w Galeriach Handlowych 2013-02-11

Hot Spoty korzystające z Systemu WiFi-Spot w Centrach Handlowych Atrium oferują bezpłatny dostęp do Internetu dla gości Galerii Handlowych.

czytaj więcej...

HotSpot miejski Miasta Helu 2013-02-11
System WiFi-Spot dla HotSpota miejskiego na terenie miasta Helu.
Korzystanie z Internetu jest bezpieczne i bezpłatne.
Każdy, kto znajduje się w zasięgu sieci może swobodnie surfować po Internecie.

czytaj więcej...

Internet do kawy - luksus czy konieczność? 2012-10-19
Raport Instytutu Badawczego ARC Rynek i Opinia podaje, iż bezprzewodowy dostęp do Internetu jest najczęściej pożądaną usługą dodatkową w kawiarniach. Wbrew pozorom nie wszyscy przybywają tam tylko po kawę, część badanych podała kawiarnię jako miejsce spotkań towarzyskich i biznesowych, część jako miejsce odpoczynku.

czytaj więcej...

Jak ważny jest Internet w Hotelu? 2012-10-19
Czy hotel, który nie może zaoferować bliskiego towarzystwa jeziora, leśnych ścieżek rowerowych, czy widoku na morze ma mniejsze szanse?

czytaj więcej...

Ataki hakerskie z publicznych HotSpotów 2012-10-19
W świetle ostatnich ataków hakerskich media naświetliły poważne ryzyko dla właścicieli HotSpotów, związane z anonimowym i niekontrolowanym udostępnianiem Internetu przez publiczne punkty Wi-Fi.

czytaj więcej...

WiFi-Spot na Campingu Solar 2012-10-19
Od 1 lipca 2011 w bazie windsurfingu WTS DESKI na Campingu SOLAR działa nasz Wi-Fi HotSpot! Dzięki uruchomieniu HotSpota przebywanie na campingu stało się dużo przyjemniejsze i dużo prostsze. Łącze na campingu daje możliwość sprawdzenia oferty lokalnych atrakcji, pogody na najbliższe dni, czy stanu własnej skrzynki mailowej.

czytaj więcej...

W kawiarni pracuje się milej - Internet w kawiarni cafetee 2012-10-19
Internet nie jest dzisiaj kwestią wyboru, to dla klientów, ale i dla restauratora sprawa zupełnie oczywista. Notebook czy PDA przestały być luksusem. Jest spore grono osób oczekujących dostępu do sieci w każdym miejscu – zarówno do pracy jak i kontaktów prywatnych i wybierających na odpoczynek miejsca, które taki dostęp zapewnią.

czytaj więcej...

Internet a seks - Polacy w sieci 2012-10-19
Internet wyznacza rytm dnia codziennego, stanowiąc nie tylko warsztat pracy, ale również źródło komunikacji, rozrywki i wygodne narzędzie pomagające w wielu czynnościach – poszukiwaniu pracy czy dokonywaniu operacji finansowych. Rzeczywistość wokół nas potwierdzają raporty ośrodków badania opinii społecznej. Według CBOS, ponad połowa Polaków nie wyobraża sobie dzisiaj życia „poza siecią”.

czytaj więcej...

Hot Spot w sklepie Freshmarket 2012-10-19
Freshmarket to sieć sklepów należących do firmy Żabka Polska SA. Sieć funkcjonuje w oparciu o nowoczesną koncepcję handlu detalicznego, która zapewnia klientom wygodę dokonywania zakupów. Sklepy oferują wysokiej jakości produkty, zarówno brandowe, jak i marki własnej, oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

czytaj więcej...