Jaki wybrać abonament?

System WiFi-Spot.pl oferuje dwa rodzaje abonamentów ze względu na sposób logowania się do Internetu. Wśród nich znajdują się abonamenty płatne (komercyjne) oraz abonament darmowy FREE.

ABONAMENTY - BEZ KUPONÓW
np. WiFi-Spot FREE

Jeśli nie chcesz wydawać Klientom kuponów, jest to idealny abonament dla Ciebie. Internet udostępniany jest wszystkim użytkownikom, po zaakceptowaniu warunków korzystania z Internetu. Internet udostępniany jest automatycznie - bez konieczności wpisywania jakichkolwiek loginów użytkowników i haseł.

Warunkiem skorzystania z Internetu jest zaakceptowanie przez Użytkownika regulaminu umieszczonego na stronie startowej. Jest to bardzo ważne ze względu na bezpieczeństwo udostępniającego Internet (więcej na ten temat w dziale BEZPIECZEŃSTWO). Użytkownik po połączeniu się z siecią Wi-Fi otrzymuje stronę startową (Splash Page) z informacjami o Hot Spocie oraz regulaminem.

Po zaakceptowaniu regulaminu użytkownik może rozpocząć korzystanie z Internetu. Właściciel Hot Spota ma możliwość określenia limitów pasma wykorzystywanego przez każdego z użytkowników, dzięki czemu jeden użytkownik nie może zablokować pracy pozostałym.


HOT SPOT Z KUPONAMI
np. WiFi-Spot PERSONAL, PRO 100

Jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad udostępnianym łączem, zarówno jeśli chodzi o transfer jak i czas korzystania z Internetu, masz do wyboru kilka abonamentów z kuponami. Użytkownik po połączeniu się z siecią Wi-Fi otrzymuje stronę startową z informacjami o punkcie, regulaminem korzystania z Internetu oraz możliwością wpisania unikalnego kodu dostępu (z kuponu). Po wpisaniu prawidłowego kodu dostępu Użytkownik uzyskuje dostęp do Internetu na warunkach (czasu dostępu, szybkości połaczenia itp.) zdefiniowanych przez Właściciela Hot Spota.

Właściciel Hot Spota samodzielnie generuje i drukuje kupony zgodnie z własną polityką. Kupony mają określone przez właściciela Hot Spota limity czasowe i terminy ważności. Udostępniane są Klientom – za określoną opłatą lub bezpłatnie. Kupony (w wersji drukowanej) posiadają możliwość ich personalizacji.