Korzyści marketingowe

Profesjonalnie działający HotSpot to narzędzie coraz bardziej pożądane przez Klientów, nie tylko kawiarni i hoteli, ale również stacji paliw, campingów, lotnisk, dworców kolejowych czy aptek. Sprawny HotSpot podnosi atrakcyjność miejsca, a funkcjonalność, którą daje WiFi- Spot, to możliwość wykorzystania sieci Wi-Fi (np. za pomocą strony startowej) do prezentacji aktualnej oferty czy promocji. Potwierdza to gwałtowny wzrost popularności Wi-FI-marketingu jako medium reklamowego w krajach wysoko rozwiniętych.

Niskie koszty korzystania z Internetu, albo ich całkowity brak są niewątpliwym atutem. Tak samo jak prostota obsługi , powszechność (łatwy dostęp do informacji dla wszystkich, którzy posiadają przenośne komputery lub laptopy z Wi-Fi) i mobilność (możliwość przemieszczania się podczas korzystania z internetu w zasięgu możliwości AP) to dodatkowe zalety, które czynią miejsca oferujące HotSpoty atrakcyjnymi.

Strona startowa - czyli ekran, który pojawia się, przy pierwszej próbie połączenia się z Internetem, to idealne miejsce do promocji Twojej firmy, zwłaszcza, ze jest ona widoczna nie tylko dla osób zalogowanych, czy będących Twoimi Klientami, ale dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z Internetu a są w zasięgu Twojej sieci Wi-Fi. Możliwość personalizacji strony startowej (własne logo, możliwość edycji tekstu) to potężne narzędzie, dzięki któremu możesz na bieżąco wychodzić do Klientów, z informacjami, które chcesz im w danym momencie przekazać (nowe usługi, rabaty, cenniki itp). Więcej o stronie startowej ..