Impreza plenerowa

Hot Spot na imprezie plenerowej to wygoda, lepszy przepływ informacji i świetne miejsce do reklamy.

Zadanie:

  • Reklama firmy – Organizatora imprezy publicznej,
  • Udostępnienie miejsca reklamowego dla sponsorów imprezy i innych reklamodawców,
  • Zamieszczanie planu imprezy oraz informacji dla mediów,
  • Możliwość zamieszczenia na stronie startowej stworzonego przez siebie regulaminu korzystania z HotSpota.

Nasza propozycja:

Bezpłatny, nielimitowany dostęp do Internetu dla wszystkich znajdujących się w zasięgu miejsca, gdzie organizowana jest impreza plenerowa. Stworzenie możliwości prezentacji programu imprezy i innych materiałów (reklam, planów) dostosowanych również do przeglądania na małych urządzeniach (telefony, smartfony, PDA). Dostęp przygotowywany specjalnie na potrzeby imprezy, zgodny z założeniami marketingowymi i wymaganiami biznesowymi organizatora

Korzyści z proponowanego rozwiązania:

Każdy uczestnik imprezy, który posiada urządzenie (np. telefon) z funkcją Wi-Fi może połączyć się z bezprzewodową siecią Internet, spełniając tylko jeden warunek – akceptację regulaminu korzystania z HotSpota. Opis warunków korzystania z Internetu, tworzony jest (i edytowany) przez Dostawcę HotSpota, czyli firmę organizującą Imprezę. Dzięki możliwości ograniczenia wielkości pasma, które może być użytkowane przez jednego użytkownika, Internet nie jest blokowany dla innych osób.

Wartością dodaną proponowanego rozwiązania jest strona startowa, którą można personalizować (w większości proponowanych rozwiązań Klienci otrzymują statyczne strony startowe, bez możliwości ich edycji). Na personalizowanej stronie startowej Administrator zamieszcza Logo Imprezy (Organizatora), oraz informacje wedle własnych preferencji (plan imprezy, w przypadku koncertów – godziny występów poszczególnych zespołów, mapę dojazdu, dane kontaktowe etc.). Administrator decyduje o wyglądzie strony wybierając spośród gotowych szablonów lub tworząc całkowicie odrębny Projekt, dedykowany pod konkretną imprezę. Elastyczność systemu pozwala na dodawania informacji, które są istotne w danym momencie i na ich edycję w trakcie trwania imprezy. Strona startowa dostosowana jest do przeglądania jej na małych urządzeniach (telefony komórkowe).

Dodatkowe korzyści:

Administrator otrzymuje dostęp do szczegółowych statystyk wykorzystania HotSpota. Widzi m.in. ile osób zalogowało się w systemie i ile razy została wyświetlona reklama. Prawidłowość działania systemu potwierdzana jest mailowo (na adres podany w panelu administracyjnym). O wszystkich nieprawidłowościach w działaniu routera informacje otrzymuje Administrator. W systemie widać również historię wszystkich logów z dostępu do routera.