Uzupełnienie danych HotSpota

Część z wprowadzonych danych (typ lokalizacji, adres, opis)będzie pojawiała się w wyszukiwarce HotSpotów na stronach Systemu WiFi-Spot.Jeśli nie chcesz, by dane HotSpota pojawiały się w wyszukiwarce zaznacz „Ukryj dla wyszukiwania”

ABONAMENT DO WYBORU:

Na początek masz do wyboru jeden z dwóch darmowych abonamentów (bezkuponowego - FREE lub kuponowego = PERSONAL). Abonament można zmienić w dowolnym momencie. Jeśli zakładasz konto po raz pierwszy i chcesz skorzystać z planu testowego z kuponami, wybierz PERSONAL, otrzymasz w nim pulę darmowych kuponów do wykorzystania przez okres 3 miesięcy. Jeśli nie chcesz udostępniać Internetu z kuponami wybierz Abonament FREE. Po założeniu konta możesz zmienić abonamenty na płatne, ponownie wchodząc w USTAWIENIA HOTSPOTA i dokonując płatności.

NAZWA HOTSPOTA

Widoczna jest w internetowej wyszukiwarce miejsc oferujących tę usługę. Postaraj się wybrać dla własnej lokalizacji unikalną nazwę. Nazwa HotSpota będzie rozgłaszana jako nazwa sieci bezprzewodowej.

WSPÓŁRZĘDNE

Po wpisaniu wszystkich danych zatwierdź je klawiszem „Zapisz”. Wejdź jeszcze raz w Twoje HotSpoty/ nowo dodany Hot Spot/Ustawienia i zaznacz „Pokaż mapę” a następnie „Pobierz współrzędne”. Pojawi się mapa, z zaznaczoną lokalizacją. W oknach nad mapą pojawią się współrzędne lokalizacji. Operację należy ponownie zapisać.

USTAWIENIE DOMYŚLNYCH LIMITÓW SZYBKOŚCI TRANSFERU

do Internetu (upload – dane wysyłane) z Internetu (download – dane odbierane). W tym miejscu możesz zmodyfikować ograniczenia szerokości pasma dla Użytkowników swojego HotSpota. Ustawione w tym miejscu domyślne ograniczenia pasma mogą być później zmienione lub zmodyfikowane poprzez ustawienia planów taryfowych. Jeżeli w planach taryfowych nie będzie innych wartości limitów szybkości to będą obowiązywały limity ustawione w tym miejscu.

DODATKOWE OPCJE

Przekierowanie do domyślnej strony (np. do twojej strony firmowej). Możesz tu wpisać adres www,na który Użytkownik HotSpota będzie przekierowywany automatycznie po zalogowaniu się na stronie startowej