System WiFi-Spot w Galeriach Handlowych

Już w 2011 roku na potrzeby Centrum Handlowego MOLO w Szczecinie zaprojektowaliśmy i wraz z partnerem uruchomiliśmy usługę dostępu do Internetu dla gości CH MOLO.

Była to pierwsza testowa instalacja publicznego HotSpota dla właściciela grupy Centrów Handlowych w całej Polsce, pozwalająca mu na weryfikację prawidłowego działania, skalowalności oraz bezawaryjności Systemu WiFi-Spot.

Po gruntownym przetestowaniu i weryfikacji rozwiązania właściciel CH MOLO – firma ATRIUM – zdecydował się na wdrażanie rozwiązania w kolejnych placówkach znajdujących się w portfolio Atrium.

Od 2011 roku System WiFi-Spot działa także w największej galerii handlowej w Bytomiu – CH ATRIUM Plejada oraz w 2 prestiżowych warszawskich galeriach handlowych – CH ATRIUM Reduta i CH ATRIUM Targówek.

W 2013 roku ATRIUM zdecydowało się na wdrożenie Systemu WiFi-Spot w pozostałych dużych galeriach znajdujących się w portfolio spółki: Atrium Biała, Atrium Promenada, Atrium Copernicus, Atrium Mosty, Atrium Kasztanowa, Atrium Koszalin, Atrium Gama.

Nowoczesność rozwiązania gwarantuje Atrium możliwość rozszerzania funkcjonalności hotspotów o działania WiFi-Marketingowe oraz udostępnianie użytkownikom sieci wartości dodanych.

Zobacz także:

Nowoczesny dostęp do internetu w centrach Atrium